Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Saklı Vadi Konakları’nda yüzde 15 indirim fırsatı başladı

İstanbul Çekmeköy’de yükselen Saklı Vadi Konakları’nda fiyatlar 270 bin TL’den başlıyor. Peşin ödemelerde konut alıcılarına ise yüzde 15 indirim yapılıyor.

Burçlar Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de hayata geçirilen Saklı Vadi Konakları’nda peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı başladı. Fiyatların 270 bin TL’den başladığı Saklı Vadi Konakları’nda yer almak isteyenler için aylık 2 bin 700 TL’den başlayan taksit seçenekleri de sunuluyor.

7 FARKLI KONUT TİPİ SUNULUYOR

3 bin 250 metrekare üzerinde yükselen Saklı Vadi Konakları; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 86 konut ve 8 ticari üniteden meydana geliyor. Saklı Vadi Konakları’nda yer alan konutların büyüklükleri 65 metrekare ile 124 metrekare arasında değişiyor.

İçerisinde alışveriş mağazalarının yer alan Çekmeköy Saklı Vadi Konakları’nda, konut alıcısına bol alternatif sunuyor. Saklı Vadi Konakları’nda farklı büyüklüklerde toplam da 7 farklı daire tipi yer alıyor.

Saklı Vadi Konakları’nda yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2019 olarak planlandı.

ZENGİN SOSYAL DONATILARA SAHİP PROJE

Saklı Vadi Konakları, 2 blok üzerinde yükseliyor. Çekmeköy Saklı Vadi Konakları, İstinye Üniversitesi’nin hemen yanı başında hem hayatın merkezinde hem de doğanın içinde konumlanıyor.

Çekmeköy Saklı Vadi Konakları’nda yer alacak olan konut sakinlerine kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, dinlenme locaları, süs havuzları, çocuk oyun parkları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor. Çekmeköy Saklı Vadi Konakları'nda 7/24 özel güvenlik ve kapalı otopark hizmeti de sağlanıyor.