Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Saklıvadi Konakları'nın yüzde 100 prim yapması öngörülüyor

Saklıhan İnşaat'ın Beylikdüzü'nde konumlandırdığı yeni projesi Saklıvadi Konakları lansmana özel cazip ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla satışa çıktı.

Büyükçekmece'de hayata geçirdiği Sunrice Residence projesiyle sektöre hızlı bir giriş yapan Saklıhan İnşaat'ın konut yatırımcılarının İstanbul'daki ilk adreslerinden Beylikdüzü'nde konumlandırdığı yeni projesi Saklıvadi Konakları, 11 Mayıs 2016 Çarşamba günü gerçekleştirilen lansmanın ardından satıa çıktı. Saklıhan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Günerhan'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, projenin detayları basın mensuplarıyla paylaşıldı.

Yüzde 100 prim yapacağı öngörülüyor

"Aile boyu yaşam, aile boyu konfor, aile boyu huzur, aile boyu keyif" sloganıyla lanse edilen Saklıvadi Konakları'yla ilgili konuşan Süleyman Günerhan, "Biz sadece konut satmıyoruz, yeni bir yaşam vadediyoruz" dedi. Daha önce hayata geçirdikleri projelerin yüzde 100 oranında prim yaptığını söyleyen Günerhan, bu projede de satışların kısa sürede tamamlanmasını beklediklerini ve Saklıvadi Konakları'nın da yüzde 100 prim yapacağını öngördüğünü belirtti.

Yeni projeler geliyor

Projenin oldukça önemli bir bölgede yer aldığı belirten Günerhan, "Daha önceki projelerimizdeki geniş, ferah ve kullanışlı dairelerden hareketle Saklıvadi Konakları'nda bunu bir üst seviyeye taşıyoruz. Yaptığımız projelerde yeşil alana, sosyal donatılara ve konfora çok önem veren bir firmayız. Kalitemizden ödün vermeden geliştirdiğimiz projelerin zihne, kalbe, bedene ve ruha hitap etmesi gerekiyor. Saklıvadi Konakları'nı bu kriteri göz önüne alarak inşa ediyoruz." diye konuştu.

İstanbul'un önemli bölgelerinde daha fazla konut projesi geliştireceklerinin müjdesini de veren Günerhan, önümüzdeki beş yılda 2 bin 500 konut inşa etmeyi hedeflediklerini ve bunun için arsa toplamaya başladıklarını da belirtti.

Lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor

100 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Saklıvadi Konakları projesinde 295 konutun yanı sıra 29 ticari ünite bulunuyor. Zemin +7 katlı 9 blok olarak yükselen projede büyüklükleri 130 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+2, 6+2 dubleks daireler yer alıyor.

18 bin 800 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan projede yer alan dairelerden birine sahip olmak isteyenler lansmana özel yüzde 10 indirim avantajından yararlanabiliyor. Vadeli alımlarda ise yüzde 50 peşin ve 24 ay vade farksız taksitlendirme kampanyasından yararlanılabiliyor.

Metrekaresi 5 bin 500 TL'den başlıyor

Metrekare birim fiyatlarının 5 bin 500 TL'den başladığı Saklıvadi Konakları eğitim ve sağlık kurumlarına, eğlence merkezleri ve AVM'lere yürüyüş mesafesinde, denize 2 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 15 kilometre, Avcılar Deniz Otobüsü'ne ise 9 kilometre uzaklıkta yükseliyor.

Doğayla iç içe uyumlu bir yaşam vadeden projenin sosyal donatıları arasında Türk hamamı, fitness merkezi, açık/kapalı yüzme havuzları, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, mağazalar, kafeteryalar ve kapalı otopark bulunuyor.

Sedef Öztürk/ Emlakgundem.com