Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Samsun’un yeni yıldızı Goldenland’te 4+1’ler alıcısını bekliyor

Samsun’da sektöre kazandırılan projelerden Goldenland’te yer alan dairelerin tamamı 4+1 tipinde tasarlandı. Projede fiyatlar 660 bin TL’den başlıyor.

Karadeniz’in en gelişkin ve en çok tercih edilen illerinden Samsun’da Elma Kent İnşaat tarafından yaşama geçirilen Goldenland projesinde yer alan dairelerin tamamı 4+1 tipinde tasarlandı. Geniş ve ferah yaşam alanlarına yer verilen projede fiyatlar ise 660 bin TL’den başlıyor.

Anahtar teslimlerinin Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Samsun projesinde tamamı 4+1 tipinde tasarlanmış dairelerin fiyatları 660 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Eylül 2019’da teslim edilmesi planlanan alıcısını bekliyor.

Samsun’un Atakum mevkiinde Elma Kent İnşaat kalitesiyle hayata geçirilen Goldenland projesi 11 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Geniş bir alana yayılan projede toplam 120 adet konuta yer verildi. Projede yer alan konutların tamamı 4+1 tipinde tasarlandı. 17 katlı 2 blok şeklinde yükselen projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise brüt 255 metrekare ve net 202 metrekare olarak dizayn edildi.

Fiyatların 660 bin TL’den başladığı projede konut sahibi olmayı kolaylaştıran kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Eğitim kurumlarına ve alışveriş merkezine yakınlığıyla dikkat çeken projenin her katında 4 adet daire yer alıyor. Eylül 2019 tarihinde teslim edilecek Samsun Atakent’te hayata geçirilen Elma Kent İnşaat’ın Goldenland projesi yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

Konfora ve geniş yaşam alanlarına düşkün olanların ilk tercihleri arasında yer alacak proje hem yatırım hem de oturum için uygun özellikler sergiliyor. Şimdiden Samsun’un gözde projeleri arasında yerini alan projede alıcıya zengin donatılar sunuluyor.

Elma Kent İnşaat Goldenland Atakum projesinde sosyal olanakları arasındaysa,

• Otopark
• Güvenlik
• Çocuk yüzme havuzu
• Açık yüzme havuzu
• Fitness salonu
• Çocuk oyun alanları
• Yürüyüş alanları yer alıyor.