Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Samut Comfort City'de Öğretmenler Günü'ne özel yüzde 30 indirim

Antalya Kepez'de Samut A.Ş. tarafından hayata geçirilen Samut Comfort City'de öğretmenlere özel yüzde 30 indirim kampanyası başlattı.

Antalya Kepez'de bulunan Suphi Türel Caddesi’nde 12 bin 800 metrekare arazi üzerinde yükselen Samut Comfort City projesinde 84 daireye yer veriliyor. Konutların yanı sıra ticari birimlerin de bulunduğu projede satışlar tüm hızıyla sürüyor. Projede Öğretmenler Günü dolayısıyla başlatılan kampanya kapsamında, öğretmenler projeden yüzde 30 indirimle daire sahibi olabiliyor. "Türkiye’nin geleceğini yetiştiren öğretmenlerimize, Antalya’nın gelecek vaad eden projesinde fırsat" sloganı ile duyurulan kampanyadan emekli öğretmenler de faydalanabilecek.

Samut A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Samut, Samut Comfort City projesinin içerisinde barındırdığı alışveriş merkezleri, cafe ve restaurantlar, sosyal yaşam alanları, spor ve yüzme alanlarıyla konut projesinden çok öte bir cazibe merkezi olacağını belirterek, konum olarak da projenin özel bir niteliğe sahip olduğunu söyledi. "Öğretmenlerimizin toplumumuzda çok özel bir yeri var" ifadelerini kullanan başarılı İşadamı, gerek kullanım gerekse yatırım açısından öğretmenlere özel yüzde 30 gibi önemli bir indirim jesti yaptıklarını dile getirdi. Kampanyanın geçerlilik tarihi hakkında da bilgi veren Hüseyin Samut, kampanyanın sadece 24 Kasım’a kadar değil bu tarihi takip eden bir zaman zarfında da devam edeceğini belirtti.

Toplamda 8 bloktan oluşan Samut Comfort City projesi Markantalya AVM’ye 3,5 kilometre, Deepo AVM ve sinemalarına 3.8 kilometre, Kaleiçi’ne 4 kilometre, havalimanına 5 kilometre, Expo2016’ya 10 kilometre uzaklıkta yer alıyor.