Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sanatseverler MESA KOZA 66’da bir araya gelecek

Konutta ‘kalite’ ve ‘güven’ vaat eden MESA tarafından geliştirilen MESA KOZA 66’da açılan karma sergi sanatseverleri bir araya getirecek.

Gayrimenkul sektöründe imza attığı yenilikçi projeleriyle daima adından söz ettirmeyi başaran MESA’nın MESA KOZA 66 projesinde 3-17 Aralık tarihlerinde ziyarete açık olacak karma sergi birçok sanatseverin bir araya gelmesini sağlayacak.

Sergi 17 Aralık tarihine kadar ziyaret edilebilecek

MESA ve 1990 yılından beri çeşitli sergiler düzenleyen Ankara’nın köklü galerilerinden Galeri Soyut iş birliğinde MESA KOZA 66’da açılan karma sergide Ahmet Yeşil, Alexander Davidov, Buğra Özer, Orhan Umut, Necmettin Özlü, Sertap Yeğin gibi birçok yerli ve yabancı tasarımcının farklı dallardaki sanat eserleri 17 Aralık’a kadar meraklılarını bekliyor.

Davetlilere MESA farkını yerinde gözlemleme şansı

Büyük ilgi gören serginin açılışında MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu ve eşi Neşe Boysanoğlu, MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Mert Boysanoğlu ve Boyut Grup Enerji Yönetim Kurulu Başkanı, Mesa İmalat Yönetim Kurulu Üyesi Yiğit Boysanoğlu ile sanatçılardan Behzat Feyzullah, Hüseyin Feyzullah ve Engin Korkmaz katıldı. Serginin yanı sıra MESA KOZA 66 projesi hakkında da bilgi alan davetliler, konutta MESA gücünün farkını da yerinde gözlemleme şansı buldu.