Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sar Life Residence'ta satışlar devam ediyor

Topdemir İnşaat'ın Esenyurt'ta konumlandırdığı Sar Life Residence'ta fiyatlar 260 bin TL'den başlıyor. Proje tamamlandığında kiraların 800 TL'den başlaması öngörülüyor.

Avrupa yakasının gelişmeye devam eden bölgelerinden Esenyurt'ta yükselen Sar Life Residence projesinde alanları 100 metrekare ile 110 metrekare arasında değişen 2+1 tipinde toplam 75 daire yer alıyor. Esenyurt'un tam göbeğinde 2 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Sar Life Residence'ın teslimlerine Aralık 2016'da başlanması bekleniyor.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen Sar Life Residence'ta fiyatlar 260 bin TL ile 280 bin TL arasında değişiyor. Alanları 80 metrekare ile 850 metrekare arasında değişen 12 ticari ünitenin de yer aldığı projenin sosyal donatıları arasında ise çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark ve sauna bulunuyor.

Lokasyonu dolayısıyla bölgenin gözde projeleri arasında yer alan Sar Life Residence projesi E-5 karayoluna 2 dakika, TEM bağlantı yoluna ise sadece 1 dakika mesafede yer alıyor. Toplu taşıma araçları ve AVM'lere de oldukça yakın konumda inşa edilen proje Esenyurt Devlet Hastanesi'nin hemen yanında yükseliyor.