Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Satya Yayalar Pendik’te ayda 2 bin 650 TL taksitle konut sahibi olun!

Satya Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden Pendik’te konumlandırdığı Satya Yayalar’da çok özel imkanlar…

Gayrimenkul sektörünün kaliteli yapılar üreten isimlerinden Satya Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçeleri arasında yer alan pendik’te konumlandırdığı projesi Satya Yayalar Pendik projesinde Ramazan ayına özel ‘kira öder gibi’ ev sahibi yapan bir kampanyaya imza atıldı.

Ramazan ayına özel olarak tüketiciye sunulan kampanya dahilinde konut sahibi olmak artık çok kolay! Projeden ayda 2 bin 650 TL taksitle kira öder gibi daire satın alınabiliyor.

Satya Yayalar Pendik’te üstelik ilk taksit ödemeleri de 2019 yılında başlıyor. Üstelik 0,98 kredi faiz oranı ve ayda 2 bin 650 TL taksitle!

Satya Yapı tarafından Pendik’te sektöre kazandırılan Satya Yayalar Pendik Ramazan kampanyası kapsamında ilk ödemeler 2019 yılına erteleniyor. Üstelik ayda 2 bin 650 TL eşit taksit ödemeleri ile kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sağlanıyor. Yüzde 0,98 faiz oranı ile konut satın alınabilen projede ödemeler 2019’a ertelendi.

Penik’te 4 blok şeklinde yükselen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri yer alıyor. Proje TEM ve E 5 karayollarına yakınlığı ve yeni yapılan metro hattına yakın konumu ile dikkat çekiyor.

Her bloku 11 kattan meydana gelen projede her türlü zevk ve ihtiyaca uygun standartlarda tasarlanmış 1+1’den 3+1’e daire seçenekleri sunuluyor.

Önemli bir kısmı tamamen yeşil alanlar için ayrılmış Satya Yapı Satya Yayalar Pendik projesinin göz dolduran sosyal imkanları arasında ise;

• Yüzme havuzu
• Fitness salonu
• Sauna
• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Çocuk oyun alanları
• Yürüyüş alanları yer alıyor.