Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sea Homes Çeşme'de teslimler bu ay sonunda başlayacak

Türkiye'nin en güzel tatil bölgelerinden Çeşme'de konumlandırılan Sea Homes projesinde teslimler yaklaştı. Homes tarafından yükselen proje, Haziran sonunda tamamlanacak.

Türkiye pazarındaki yatırımlarına Paşalimanı Koyu’ndaki Sea Homes projesiyle başlayan Homes, 30 milyon euro yatırımla tamamladığı projesindeki daireleri Haziran ayında teslim ediyor. Çeşme’nin ekolojik projelerinden biri olan Sea Homes, toplam 36 üniteli 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekli rezidansları bünyesinde barındırıyor. Gürültüden ve eğlence yerlerinden uzak, ailelerin kendilerini rahat hissedebileceği bir yaşam tarzı sunan Sea Homes’ta fiyatlar ise 390 bin euro ile 690 bin euro arasında değişiyor. 35 metrekare ve 250 metrekare aralığında terasları ve bahçeli üniteleri mevcut olan Sea Homes’ta tüm üniteler deniz manzaralı ve tüm daire sahiplerinin kullanımına özel plaj ile ahşap iskele yer alıyor.

Proje başlangıcında şehircilik ve planlama ilkesini esas alarak bulundukları şehre ve lokasyona imar mevzuatı çerçevesinde yaklaşarak çevreye uyumlu ve duyarlı proje hedeflediklerini ve bu doğrultuda projeyi tamamladıklarını söyleyen Homes Yönetim Kurulu Başkanı Erkin Köksal, Sea Homes projelerinin de bu çerçevede hem mimari hem de peyzaj çalışmaları ile ön plana çıktığını aktardı. Sea Homes Paşalimanı’nın Çeşme’nin en kaliteli ve en donanımlı projesi olduğunu vurgulayan Köksal, her bir ünitelerinin anahtar teslim olarak dizayn edildiğini; Miele, Samsung, Gaggenau, Scavolini ve Gervasoni gibi dünyaca tanınmış ve kaliteleri ispatlanmış markaların ürünlerini kullandıklarını aktardı.