Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sea Life Mudanya'da hemen teslim satışlar sürüyor

SBR İnşaat'ın Bursa Mudanya'da konumlandırdığı Sea Life Mudanya projesinde konut fiyatları 485 bin TL ile 885 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Deniz yakınlığı ve son dönemde oldukça yükselen yatırım değeriyle Bursalı konut yatırımcısının gözdesi haline gelen Mudanya'da 4 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Sea Life Mudanya projesinde alanları 130 metrekare ile 235 metrekare arasında değişen 3+1 ve 5+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 24 konut yer alıyor.

Hemen teslim avantajıyla yatırımcının dikkatini çeken Sea Life Mudanya'da fiyatlar 485 bin TL ile 885 bin TL arasında dğeişiklik gösteriyor. Banka kredisiyle konut sahiib olunabilen projede normal kat daireler, bahçe katı, ara kat ve dubleks olarak farklı konut tipleri mevcut.

Toplamda 4 bloktan meydana gelen Sea Life Mudanya'nın sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, peyzaj alanları, açık yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, güneşlenme terası ve yürüyüş parkuru bulunuyor. İdo Mudanya iskelesine yakınlığıyla ulaşım sorununu ortadna kaldıran projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.sbrinsaat.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.