Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sea Pearl Ataköy projesinin ödeme planı açıklandı

Kuzu Grup imzasıyla Bakırköy’e inşa edilen Sea Pearl Ataköy projesinin ödeme planı netlik kazandı.

Kat Gayrimenkul'ün Ataköy'de bulunan 127 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Sea Pearl Ataköy projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Kuzu Grup tarafından inşa edilen projede toplam bin 401 daireye yer veriliyor. Ultra lüks detaylarıyla dikkat çeken Sea Pearl Ataköy'de konutların yanı sıra 17 adet ticari birim, 202 oda ve 62 rezidansın bulunduğu bir otel de yer alıyor.

Toplam 4 blok halinde tasarlanan Sea Pearl Ataköy projesi Doğu ve Batı isimleri verilen iki etaptan meydana geliyor. Konutların metrekare birim fiyatlarının 8 bin dolardan başladığı projede büyüklükleri 89 metrekare ile 398 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 1,5+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 tiplerinde konutlara yer veriliyor.

Sunduğu deniz manzarasıyla hem yabancı hem de yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gören Sea Pearl Ataköy projesinden konut sahibi olmak isteyenlere sıfır faizle 60 ay ya da 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı sunuluyor. Ulaşım arterlerine yakınlığıyla yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden Sea Pearl Ataköy; AVM'lere, eğlence merkezlerine, eğitim ve sağlık kurumlarına olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.