Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sea Pearl Ataköy'de teslime bir ay kaldı

Kuzu Grup tarafından Ataköy'de hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy projesinde teslimlere Ağustos ayında başlanıyor. Projede satışlar devam ediyor.

İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından Ataköy'de 127 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Sea Pearl Ataköy projesinde toplam 1.401 bağımsız bölüme yer veriliyor. İki etaptan meydana gelen projenin ilk etabında 631 ünite bulunuyor. Büyüklükleri 89 metrekare ile 398 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1'den 5+1'e kadar farklı dairelerin yer aldığı Sea Peral Ataköy'de ilk etap teslimlerine Ağustos ayında başlanması planlanıyor.

İkinci etabında inşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Sea Pearl Ataköy projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 8 bin dolardan başlangıç gösteriyor. İkinci etap teslimlerine 2018'de başlanması planlanan projede daire fiyatları ise 877 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

İstanbul'un denize sıfır tek premium projesi olan Sea Peral Ataköy'de konutların yanı sıra 5 yıldızlı otel, alışveriş alanları ve restoranlar yer alacak. Yerli ve yabancı yatırımcının İstanbul'daki gözde projeleri arasında yer alan Sea Pearl Ataköy'de aidatların metrekare birim fiyatları ise 3-4 TL bandında olacak.