Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Seba Flats Cendere için ön talep toplanmaya başlandı

Seba İnşaat tarafından İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Seyrantepe'de yükselecek olan Seba Flats Cendere projesi için ön talep toplanıyor.

Bölgedeki ilk projesi Seba Office Boulevard'ta hızlı bir satış grafiği yakalayan Seba İnşaat'ın yeni projesi Seba Flats Cendere için ön talep toplanmaya başlandı. Sadabat Deresi kıyısında 36 bin 845 metrekare alan üzerinde yükselecek olan Seba Flats Cendere projesinde satışların 2017'nin ilk çeyreğinde başlaması bekleniyor.

Toplamda 202 dairenin yer alacağı projede alanları 70 metrekare ile 250 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Teslimlerine Ocak 2019'da başlanması beklenen Seba Flats Cendere iki bloktan meydana geliyor. Metrekare birim fiyatlarının ortalama 3 bin 500 dolar olması beklenen projenin ödeme koşulları ise henüz belli değil.

TEM otoyoluna direk bağlantısı olan Seba Flats projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, peyzaj alanları, güneşlenme terası ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Konutların yanı sıra 4 adet ticari birime de yer verilen projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.sebainsaat.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.