Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Seba Flats Cendere'de fiyatlar 770 bin TL'den başlıyor

Seba İnşaat'ın Cendere Vadisi'ndeki yeni projesi Seba Flats Cendere'de satışlar başladı. Projede fiyatlar 770 bin TL ile 2 milyon 750 bin TL arasında değişiyor.

Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz yılın son aylarında başlanan Seba Flats Cendere'de satışlar başladı. Seba İnşaat'ın bölgedeki ikinci projesi olarak yükselen Seba Flats Cendere, 13 katlı iki bloktan meydana geliyor. Büyüklükleri 75 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer verilen Seba Flats Cendere projesinde toplam 202 konut bulunuyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje, 36 bin 845 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Sadabat Deresi kıyısında konumlandırılan projede metrekare birim fiyatları 11 bin TL'den başlıyor. Ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı projede daire fiyatları ise 770 bin TL ile 2 milyon 750 bin TL arasında değişiyor.

TEM otoyoluna direk bağlantısı olan Seba Flats projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, peyzaj alanları, güneşlenme terası ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Daire satışlarının Haziran ayına kadar tamamlanacağı tahmin edilen projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.sebainsaat.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.