Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Seba Suites'de metrekare fiyatları 9 bin TL'den başlıyor

Seba İnşaat’ın İstanbul Kağıthane’de konumlandırdığı projesi Seba Suites’de metrekare fiyatları 9 bin TL’den başlıyor.

İstanbul Avrupa yakasının en gözde ilçelerinden Kağıthane’de konumlandırılan Seba Suites projesinde teslimlerin 2020 yılının Ocak ayında yapılması hedefleniyor. 1+1 ve 2+1 konutların yer aldığı projede daire büyüklükleri ise 60-130 metrekare arasında değişiyor.

2 blok şeklinde tasarlanan ve toplam 145 konuttan oluşan Seba Suites’de konutların metrekare bazında fiyatları 9 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Seba Suites’de yer alan 1+1 daireler 60 metrekare, 2+1 daireler ise 120 metrekare ile 130 metrekare büyüklükte dizayn edildi.

8 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen projede yüzde 25 veya yüzde 30 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. Geriye kalan kısım ise şirket bünyesinden alınan kredi ile 24 ay vade farksız şekilde taksitlendirilebiliyor.

Seba Suites projesi Cendere Caddesi üzerinde Axis AVM'ye yürüme mesafesinde yer alıyor. Projede, güvenlik hizmetleri, otopark hizmetleri, çocuk oyun alanları, fitness salonu, geni yürüyüş alanları, ferah yeşil alanlar gibi sosyal olanaklar da mevcut.