Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Sedat Kılınç İnşaat sektördeki yerini aldı

Suat Altın İnşaat Yönetim Kurulu üyeliği ve genel müdürlüğü görevini uzun yıllar sürdüren iş adamı Sedat Kılınç artık kendi projelerini üretecek.

İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinden Suat Altın İnşaat’ta Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlük görevlerini uzun yıllar sürdüren başarılı iş adamı Sedat Kılınç artık kendi projelerini üretme kararı aldı. Sektörde kazandığı deneyimlerle kendi inşaat firması Sedat Kılınç İnşaat’ı kuran Sedat Kılınç sektördeki deneyimlerini artık kendi projelerini üreterek hayata geçirecek.

İnşaat sektöründe ve konut projelerinde özgün işler yapabilmek için uzun yılların know-how’ına ihtiyaç olduğunu belirten inşaat sektöründe 20’den fazla ödülün sahibi Sedat Kılınç, “En verimli dönemimizdeyiz, yapacağımız konut projelerinin alt yapısını da oluşturduk, Kayseri konut piyasasında devrim sayılabilecek işlerimiz olacak. Şuan tatlı bir yoğunluğumuz var, inşallah projelerimizi hem Kayserililerin hem de Kayseri’mize yatırım yapmak isteyen yatırımcıların beğenisine sunacağız.” ifadelerini kullandı.

Sadece Türkiye’de değil dünyada fark yaratacak konut projelerini üretmek istediklerini söyleyen Sedat Kılınç, ilk olarak Kayseri’de Talas ve Sümer projeleriyle çalışmalarını başlatıp daha sonra İstanbul ve İzmir ile çalışmalarına devam etmeyi planlıyor.
Her işte başarının ekip işi olduğunu belirten Sedat Kılınç, sadece Kayseri’nin değil Türkiye’nin kendi alanlarında en uzman kişileriyle ve ekipleriyle çalıştıklarını ifade ediyor.

Aynı zamanda halk müziğine olan ilgisi ile bilinen Sedat Kılınç, Türkiye’nin 2023 hedefleri için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğinin altını çiziyor.

Duayen iş adamı Sedat Kılınç son yaptığı açıklama da gençlere de şu tavsiye de bulunuyor: “Öğrenin, gözlemleyin, planlayın, çalışın ve iş batırmış olsanız bile asla girişimci olmaktan korkmayın!”.

Duayen iş adamı Sedat Kılınç, projelerini yakın zamanda medya ve Türk halkı ile paylaşacağını ifade ederek açıklamalarını sonlandırdı.