Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sefa İnşaat 3 altın madalyaya layık görüldü

Türk Kızılayı’nın geleneksel ödül töreninde 2016 yılında yapmış olduğu bağışlarla Sefa İnşaat, 3 altın madalyanın sahibi oldu.

Yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen ödül töreni bu yıl Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onur konuğu olarak katıldığı Türk Kızılayı’nın ödül töreninde 2016 yılında yapmış olduğu bağışlarla Sefa İnşaat, 3 altın madalyanın sahibi oldu.

İnşaat sektörünün öncü firmalarından Sefa İnşaat da 2016 yılında yapmış olduğu bağışlar nedeniyle 3 altın madalyayla ödüllendirilmeye layık görüldü. Düzenlenen gecede ödülleri Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Asuman Öztürk, Süleyman Öztürk ve Sefa Öztürk aldı.

Yardım faaliyetlerine bağışlarıyla destek veren işadamları, sanatçılar, sivil toplum örgütü temsilcileri ve gazetecilerin ağırlıkta olduğu yaklaşık bin 250 seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşen iftar yemeği ve ödül töreninde bağışçılar altın madalyalarına kavuştu.

2016 yılında yapmış oldukları bağışlarla altın madalya almaya hak kazanan Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Öztürk, Türkiye’de ve dünyadaki yardıma ihtiyacı olan insanlara Türk Kızılayı ile ulaşmaya çalıştıklarını vurguladı.

Öztürk “Sosyal sorumluluklarının farkında ve bilincinde olan Sefa İnşaat olarak üzerimize düşen görevlerimizi elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz. Ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında yardıma ihtiyaç duyan insanlara tek başımıza ulaşmak gerçekten oldukça zor. Bu nedenle de Türk Kızılayı’na bağış yaparak doğru ve gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyoruz. Bağışların nereye gideceğini takip etmek için kurulan sistemle açık ve şeffaf bir şekilde çalışmalar yürütülüyor. Türkiye’de ve dünyada her bağışın gerçek ihtiyaç sahibi insanlara güvenle ulaştığını görmek bizleri gerçekten çok mutlu ediyor. 2016 yılında yapmış olduğumuz bağışlarla ödüle layık görülmek ayrıca gurur verici. Sefa İnşaat olarak Türk Kızılayı’na bağışlarımız devam edecektir, çevresine ülkesine ve dünyaya duyarlı bütün insanları bağış yapmaya davet ediyorum” dedi.