Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Şehir Konakları'nda ön satış fırsatları devam ediyor

Sur Yapı tarafından Ümraniye'de geliştirilen Şehir Konakları projesinde lansman öncesi döneme özel avantajlı ödeme koşulları sunuluyor.

İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Ümraniye'de 13 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Şehir Konakları projesinde toplam 210 daire ve 10 ticari birime yer veriliyor. İki adet 5'er katlı bahçe konağı, 9 katlı 3 blok şeklinde teras konakları ve 14 katlı rezidans bloğundan meydana gelen Şehir Konakları projesinde büyüklükleri 60 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Nisan 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Şehir Konakları projesinde 1+1 daireler 450 bin TL'den, 2+1 daireler 702 bin TL'den, 3+1 daireler 1 milyon 246 bin 500 TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 980 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Sıfır faizle 60 ay, yüzde 0,45 faiz oranıyla ise 120 ay vade imkanı sunulan Şehir Konakları projesi yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor.

Proje hakkında bilgi veren Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Ümraniye’de 2012 yılında inşa ettiğimiz Metrogarden konut projesini 1,5 ay gibi kısa bir sürede satarak son derece memnun edici bir sonuca ulaşmıştık. 2014 Eylül ayında da modern bir mimariyle hizmete açtığımız, 8 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırladığımız Metrogarden AVM ile de bölgeye değer kattık. Yeni inşa edeceğimiz konut projesi Şehir Konakları ile de bölgeye yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz.

Bu projemiz de Metrogarden AVM’ye ve metro hattına sadece yürüme mesafesinde. Böylelikle sakinlerimiz otomobillerini dahi kullanmaya gerek duymadan kolaylıkla tüm ihtiyaçlarını giderebilecekler. Şehir Konakları konut projemize yakın konumda, 55 bin metrekare kapalı alana sahip, 400 yataklı Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi de çok yakında hizmete girmeye hazırlanıyor. Ayrıca Şehir Konakları konut projesine yakın konumda pek çok özel eğitim kurumu ve devlet okulu da yer alıyor" dedi.