Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sektör Berlin’de gurbetçilerle buluştu

Gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcileri, Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşları ile Almanya'nın Berlin şehrinde buluştu. Buluşma, yoğun ilgi gördü.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcileri, Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşları ile Almanya'nın Berlin şehrinde buluştu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle gerçekleştirilen buluşmaya Emlak Konut GYO, Kiptaş, Sur Yapı, Artaş İnşaat, Nef, Kuzu Grup, Teknik Yapı ve Gap İnşaat katıldı.

İKİNCİ BULUŞMA KÖLN'DE

Sabah Gazetesi'nden Seda Tabak'ın haberine göre; sınırlı sayıda konutun tanıtılacağı organizasyonların ilki Berlin’de yapıldı. İkincisi ise 27-28 Ekim tarihleri arasında Köln'de gerçekleşecek.

Berlin buluşmasına gurbetçiler yoğun ilgi gösterdi. Dövizdeki dalgalanma ile Türkiye'den konut almanın cazip hale geldiğini belirten yatırımcılar; “Türkiye'den ev almak hep hayalimizdi. Yapılan fırsat kampanyası ve kur artışı da bu hayali gerçekleştirmemiz için önemli bir neden oldu” diye konuştu.

EV ALMANIN TAM ZAMANI

Döviz kurundaki dalgalanma ile birlikte inşaat sektöründe satışlar azaldı. Bunun üzerine eşi görülmemiş bir kampanyaya imza atan sektörde konut kredisi faizleri yüzde 2'yi aşan seviyelerden yeniden 120 ay vadede yüzde 0.98'e indirildi. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen kampanya 31 Ekim 2018’e kadar devam edecek.