Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Selam Rezidans Yunuseli'de fiyatlar 375 bin TL'den başlıyor

Murat Özer İnşaat'ın Bursa'nın Osmangazi ilçesinde hayata geçirdiği Selam Rezidans Yunuseli projesinde daire fiyatları 375 bin TL ile 525 bin TL arasında değişiyor.

Bursa'nın en değerli yerleşim merkezlerinden Osmangazi'de 12 bin 150 metrekare alan üzerinde iki blok halinde yükselen Selam Rezidans Yunuseli'de dairelerin büyük bir kısmı sahiplerini buldu. 32 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede toplam 151 konuta yer veriliyor. Ocak 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Selam Rezidans Yunuseli projesinde alanları 155 metrekare ile 280 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutlar yer alıyor.

Sunduğu Uludağ manzarasıyla yatırımcıların dikkatini çeken projede 3+1 daireler 375 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 4+1 daireler ise 425 bin TL ile 525 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projede tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin liradan kiracı bulması bekleniyor.

Timsah Arena'ya yakınlığıyla dikkat çeken Selam Rezidans Yunuseli'nin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, basketbol ve futbol sahası yer alıyor.