Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Selective Blue'da yüzde 20 indirim fırsatı başladı

Alper İnşaat ve İtibar İnşaat ortaklığı tarafından Kartal'da yükselen Selective Blue projesi için yüzde 20 indirimli ön satışlara başlandı.

İstanbul'un gün geçtikçe değeri artan bölgelerinden biri olann Kartal'da hayata geçirilen Selective Blue projesinde ön satışlara başlandı. Toplamda 206 dairenin yer alacağı Selective Blue'da daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. 7 bin 790 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan projede yer alan dairelerin fiyatları 550 bin TL'den başlıyor. Lansman öncesi döneme özel birçok fırsatın sunulduğu Selective Blue'da yatırımcıya yüzde 20 indirim avantajı da sunuluyor.

Teslimlerine Mayıs 2018'de başlanması beklenen proje metro, metrobüs gibi ulaşım araçlarına ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Pek çok eğlence merkezi ve AVM'ye de kısa sürede ulaşım imkanı sunulan proje aynı zamanda sağlık ve eğitim kurumlarına da yakın bir konumda yükseliyor.

Zemin+23 katlı iki kuleden oluşan Selective Blue'nun sosyal donatıları arasında ise açık hava sineması, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve yürüyüş parkuru yer alıyor.