Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Selenium Ataköy yüzde 100 prim yaptı

Aşçıoğlu tarafından Ataköy'de hayata geçirilen Selenium Ataköy projesi satışa çıktığı günden bu yana geçen iki yıllık süreçte yüzde 100 oranında prim yaptı.

Aşçıoğlu'nun Ataköy'de 20 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirdiği Selenium Ataköy projesinde teslimlere geçtiğimiz günlerde başlandı. 130 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen proje satışa çıktığı günden bu yana yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Satışlarına tüm hızıyla devam eden Selenium Ataköy projesi iki yıllık süreçte yatırımcısına yüzde 100 oranında kazandırdı.

Toplam 321 daireden meydana gelen proje 15 katlı 3 bloktan meydana geliyor. Konut fiyatlarının 1 milyon 834 bin TL ile 3 milyon 109 bin TL arasında değiştiği projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler bulunuyor. Daire büyüklüklerinin 90 metrekare ile 300 metrekare arasında değiştiği Selenium Ataköy projesinin sosyal donatı alanları arasında cep sineması, kütüphane, toplantı odaları, çocuk oyun alanları, fitness ve squash salonu, dinlenme salonları, açık ve kapalı yüzme havuzu, SPA ve kapalı otopark bulunuyor.

Atatürk Havalimanı ve Ataköy Marina'ya 5 dakika mesafede yükselen Selenium Ataköy projesinde 1+1 ve 4+1 dairelerin satışı tamamlandı. Ülkemizi Barcelona'da temsil eden milli futbolcu Arda Turan'ın da iki daire satın aldığı proje; ön cephelerde Marmara Denizi, arka cephelerde ise panoramik İstanbul manzarası sunuyor.