Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Selenium Ataköy’de “48 ay 0 faiz” ya da “yüzde 10 peşin 0,99 faizle 120 ay” ödeme imkanı!

Aşçıoğlu Gayrimenkul kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının Bakırköy ilçesinde yaşama kazandırılan Selenium Ataköy’de son dairelere özel avantajlar sunuluyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en rağbet gören ilçelerinden Bakırköy’e bağlı Ataköy Mahallesi’nde sektöre kazandırılan Selenium Ataköy konut projesinde kalan son 20 konuta özel fırsatlar sunuluyor.

Anahtar teslimlerinin hemen yapılabildiği Selenium Ataköy konut projesinde son 20 dairede 48 ay yüzde 0 faizle ödeme imkânı ya da yüzde 10 peşinat ve 120 ay yüzde 0,99 faizle ödeme imkânı sunuluyor.

Hemen teslim ve cazip ödeme imkanları ile dikkat çeken Selenium Ataköy projesi satışı yapılmayan sadece 20 daire kaldı. 20 daire için sunulan avantajlı imkanlar satışlar tamamlandığında sona erecek. Aşçıoğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden Bakırköy’de yer alan Ataköy semtinde yaşama kazandırılan Selenium Ataköy projesinde Aşçıoğlu finansman modeli ile alıcılara ister 48 ay yüzde 0 faizle ister yüzde 10 peşinat 120 ay yüzde 0,99 faizle banka kredisi kullanılarak ödeme imkanları sunuluyor.

Aşçıoğlu Gayrimenkul imzalı Selenium Ataköy projesinde 3 blokta toplam 321 adet konut yer alıyor. Konutların hemen teslim edilebildiği Selenium Ataköy projesinde bahçeli, loft, 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor.

Lüks rezidanslara yer verilen Selenium Ataköy’de her birimin kendine ait geniş balkonları bulunuyor. Marmara Deniz’ine hakim ön cepheleri ve İstanbul şehir manzarasına hakim arka cepheleri ile keyifli bir yaşam deneyimi sunan Selenium Ataköy konut projesi eliptik mimarisi ile de dikkat çekiyor.

Tamamı camdan oluşan projede bu sayede konutların tamamı daha fazla güneş enerjisinden fayda sağlayabiliyor. Ayrıca bu mimari tasarım sayesinde projede yer alan dairelerde daha geniş mekân algısı ve daha geniş manzara sunuluyor.

Selenium Ataköy projesinin sosyal olanakları arasında ise;

  • Açık yüzme havuzu

  • Kapalı yüzme havuzu

  • Otopark

  • Çok amaçlı spor salonu

  • Kütüphane

  • Squash salonu

  • Pilates stüdyosu

  • SPA

  • Özel sinema salonu

  • Güvenlik yer alıyor.