Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Selenium Retro 9 cadde dükkanları satışa çıkıyor

İstanbul Ataköy’de yükselen Selenium Retro 9’un açık hava cadde dükkanlarını ön satışa çıkıyor. Açık hava cadde dükkanlarına 36 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.

İstanbul Ataköy’de Aşçıoğlu İnşaat tarafından yaşama kazandırılan Selenium Retro 9 açık hava cadde dükkanlarını ön satışa çıkıyor. 20 Ekim’de satışa çıkacak olan Selenium Retro 9 açık hava cadde dükkanları için şirket bünyesinde 36 ay 0 faizle ödeme imkanı sunuluyor.

KONUT VE OFİS SEÇENEKLERİ İLE ÖNE ÇIKIYOR

Selenium Retro 9; 7 bin 500 metrekare üzerinde 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 225 adet rezidans ve 108 adet ofisten meydana geliyor. Selenium Retro 9’daki rezidanslar 60 metrekare ile 124 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor. 1+1’lerin büyüklükleri 60 metrekare ile 79 metrekare, 2+1’lerin büyüklükleri ise 112 metrekare ile 124 metrekare arasında değişiyor. Selenium Retro 9’daki ofisler ise 136 metrekare ile 913 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

HER İHTİYACA CEVAP VEREBİLEN DÜKKANLAR

Selenium Retro 9, Forbes tarafından bölgesinin en yüksek getiri potansiyeline sahip projesi seçildi. Projede yer alan açık hava cadde dükkanlarında, geniş açık alan tahsis kullanımına sahip 177 metrekare ile bin 67 metrekare arası büyüklükte ve 6 metreye varan tavan yüksekliğinde dükkan ve mağaza yer alıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Selenium Retro 9; metrobüs durağına 60 metre, metro istasyonuna ise 430 metre yakınlıkta inşa ediliyor. Selenium Retro 9’un arka cephesi de yeni açılan Ataköy yolu üzerinde yer alıyor.

ATAKÖY’DE E-5'İN ÜZERİNDE KONUMLANIYOR

Selenium Retro 9, aylık 4.5 milyondan fazla araç geçişi ile tabela değeri oldukça yüksek olan bir bölgede konumlanıyor. Projede yer alan açık hava cadde dükkanlarına yürüme mesafesinde 4 binden fazla konut ve ofis yer alıyor. 10 bin öğrenci kontenjanına sahip Kültür Üniversitesi'nin hemen yanında inşa edilen Selenium Retro 9, 150 öğrenci ve çalışan kapasiteli AYJET Uçuş Okulu ile 250 öğrenci ve çalışan kapasiteli THY Havak Anaokulu’na da yakın mesafede konumlanıyor.

Selenium Retro 9, Ataköy E-5'in üzerinde yaya ve araç trafiğinin yoğunluğu ile dikkat çekiyor. Proje ayrıca 11 milyon metrekare arazi üzerinde hayata geçecek olan Millet Bahçesi’ne komşu konumu ile de ön plana çıkıyor.