Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Selenium Retro 9 görücüye çıkıyor

Aşçıoğlu İnşaat'ın Ataköy'de inşa edeceği Selenium Retro 9 projesi için ön talep toplama çalışmaları sürüyor. Proje önümüzdeki günlerde basın mensuplarına tanıtılacak.

Ataköy'ün en değerli yatırımcılarından Aşçıoğlu İnşaat, bölgedeki 3'üncü projesi için çalışmaları hızlandırdı. Selenium Retro ve Selenium Ataköy projelerinde hızlı bir satış grafiği yakalayan şirket, Selenium Retro 9 için düğmeye bastı. Ön talep toplama çalışmalarına Aralık 2016'da başlanan Selenium Retro 9 projesi 17 Mart Cuma günü düzenlecek olan lansmanın ardından satışa çıkacak.

Selenium Retro projesinin yanı başında yükselecek olan proje iki blok halinde yükselecek. 7 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilecek olan Selenium Retro 9 projesinde alanları 60 metrekare ile 122 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde konutların yanı sıra; büyüklükleri 136 metrekare ile 913 metrekare arasında değişen ofislere yer veriliyor. Toplamda 225 konut ve 108 ofisin bulunacağı projede fiyatlar ve ödeme planının önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan toplantıda açıklanması planlanıyor.

Mimari konsepti ve sahip olacağı donatıların yanı sıra ulaşılabilirliğiyle de öne çıkacak olan Selenium Retro 9, D100 Karayolu ile Kennedy Caddesi’nin ortasında, Atatürk Havalimanı’nın yanı başında bulunacak. Bölgedeki AVM’ler, hastaneler ve üniversitelere de yakın bir mesafede yükselecek olan Selenium Retro 9 projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep toplama formuna www.seleniumretro9.com adresinden ya da 212 215 55 65 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.