Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Selenium Retro, Mayıs 2017'de teslim edilecek

Eğitim ve sağlık kurumlarının yanı sıra eğlence ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken Selenium Retro'da 18 ay vade farksız taksit avantajı sunuluyor.

Aşçıoğlu İnşaat'ın Ataköy'de hayata geçirdiği Selenium Retro projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Toplamda 394 birimin yer aldığı projede rezidans ve home ofisler yer alıyor. Satışlarına geçtiğimiz yıl Haziran ayında başlanan proje Kültür Üniversitesi, Ataköy Towers, Nef Ataköy 22 ve Selenium Ataköy projelerinin tam ortasında konumlandırılıyor.

İnşaat çalışmalarının devam ettiği projede daire fiyatları 651 bin TL ile 1 milyon 99 bin TL aralığında değişiyor. Projeden yüzde 25 peşinatla daire sahibi olmak isteyenlere 18 ay vade farksız taksit avantajı sunuluyor. 28 adet ticari birimin de yer alacağı Selenium Retro'nun ilk sakinleri arasında THY A.O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı (Türk Havak) bulunuyor.

Büyüklükleri 68 metrekare ile 97 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 konutların yer aldığı Selenium Retro'nun sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi ve kapalı otopark yer alıyor.