Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Selenium Retro’da 2 bin metrekarelik sosyal alanda hayat çok renkli

Aşçıoğlu güvencesiyle Ataköy’de konumlandırılan Selenium Retro’da yaşam başladı. Projede yer alan 2 bin metrekarelik sosyal alan hayatı renklendiriyor.

İstanbul Avrupa Yakasının gözde lokasyonlarından Ataköy’de projelendirilen Selenium Retro’da sağlanan sosyal imkanlar ile proje sakinleri keyifli bir yaşam sürüyor. Açık balkonlar ve cumbalar ile renklendirilen mimarisinin yanı sıra, yüzme havuzu, kafe alanı SPA merkezi ve fitness salonu ile aktif bir yaşam merkezi sunuyor.

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık köklü ismi Aşçıoğlu’nun Ataköy’de sakinlerine kapılarını açarak yaşamın başladığı projesi Selenium Retro, sosyal alanları ve lokasyonuyla şehrin merkezinde ideal bir hayat sunuyor.

Bölgenin en prestijli projelerinden olan Selenium Retro’nda toplam 2 bin metrekarelik sosyal alan yer alıyor. Projenin yatay bölümünde 1000 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor. Bu tesiste kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları ile çocuk oyun alanları yer alacak. Projede yer alan 1000 metrekarelik açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, cafe & bistro mekânları yer alıyor.

D 100 Karayolu’nun hemen yanı başında, metrobüs ve metro durakları arasında bulunan ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na 4 kilometre mesafede olan projesi Selenium Retro, mimari açıdan daha fazla ışık ve daha fazla ferah mekan sağlamak amacıyla cumba ve balkonların yer aldığı bir konsept ile inşa edildi.