Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Selenium Retro'da daireler sahiplerine teslim ediliyor

Aşçıoğlu İnşaat imzasıyla Ataköy'de yükselen Selenium Retro projesinde teslimlere başlandı. Projedesınırlı sayıda dairenin satışları tüm hızıyla devam ediyor.

Aşçıoğlu'nun Ataköy'de konumlandırdığı ikinci projesi olan Selenium Retro'da toplam 396 birime yer veriliyor. İki bloktan oluşan projede, rezidans ve ofis bloklarına yer veriliyor. Bütün ulaşım araçlarının buluşma noktasında yer alan Selenium Retro projesinde teslimler başladı.

Selenium Retro’nun 1.000 metrekarelik açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları ve 1.000 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanında da kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları bulunuyor. Sağladığı lokasyon avantajıyla ulaşım kolaylığı sunan Selenium Retro, fuar alanlarına yakınlığıyla da iş hayatının yeni tercihi oluyor.

D-100 Karayolu’nun hemen yanı başında, metrobüs ve metro durakları arasında bulunan ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na 4 kilometre mesafede olan projesi Selenium Retro, ulaşım açısından sunduğu alternatiflerle, başta THY A.O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı (Türk Havak) olmak üzere bir çok kurumun ilk tercihi oldu. Türk Havak’ın ofis yatırımlarının yanı sıra 1.000 metrekare büyüklüğünde bir anaokulunu da hayata geçireceği Selenium Retro projesinde yer alan ticari mağazalarda da markalı cafe ve restoranlar yer alacak.