Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Selenium Retro'da sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor

Aşçıoğlu'nun Ataköy'de inşa ettiği ikinci projesi Selenium Retro'da dairelerin yüzde 80'i sahiplerini buldu. Satışları süren projede teslimler Haziran 2017'de yapılacak.

Aşçıoğlu'nun bölgedeki ikinci projesi olarak 100 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği Selenium Retro'da iki blokta toplam 396 daire yer alıyor. Satışlarının yüzde 80'i tamamlanan projede yaşamın 2017 yılı Haziran ayında yapılacak teslimlerin ardından başlaması hedefleniyor. Daha fazla ışık ve daha fazla ferah mekan ihtiyacı doğrultusunda cumba ve balkon yer aldığı bir konsept ile inşa edilen Selenium Retro, 68 metrekare ile 97 metrekare arasında alana sahip 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor.

Yatay bölümünde bin metrekarelik kapalı, bin metrekarelik açık sosyal tesis alanının bulunduğu projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları, cafe & bistro mekânları, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları ile çocuk oyun alanları yer alıyor. Bunun yanı sıra proje kapsamında Selenium Retro sakinlerine hizmet edecek mağaza ve dükkânlar bulunuyor.

Selenium Retro; İstanbul Havalimanı’na olan yakınlığından D100 Karayolu’nun yanı başında yer almasına, metrobüs veya metro gibi toplu ulaşım araçlarına olan erişim imkanından bölgedeki hastane, okul ya da alışveriş merkezi gibi hayati önem taşıyan birimlere olan yakınlığıyla ister ofis, isterse konut olsun, büyük ilgi görüyor.