Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Selenium Retro’da son 20 daire sahiplerini bekliyor

Aşçıoğlu'nun Ataköy'de inşa ettiği Selenium Retro'da teslimler Haziran ayında başlıyor. Son 20 dairenin satışlarına devam edilen projede uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Ataköy'ün yeni mimarı Aşçıoğlu'nun, D100 Karayolu’nun yanı başında, metrobüs ve metro durakları arasında bulunan ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na 4 kilometre mesafede olan projesi Selenium Retro'da ofislerin satışı tamamlandı. Konut bloğunda satışı devam eden son 20 dairenin bulunduğu projede fiyatlar 695 bin TL’den başlıyor.

Taksitler aylık 5 bin 377 TL'den başlıyor

Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 48 ay vade farksız veya yüzde 0,49 faiz oranıyla 120 ay vade avantajı sunuluyor. Sıfır faizle 48 ay vade imkanından yararlananlar için banka kredili ödeme planında daire fiyatının yüzde 70’i için aylık ödeme miktarı 10 bin 135 bin TL oluyor. 120 ay vadeye kadar yüzde 0,49 faiz oranıyla banka kredili ödeme planında ise daire fiyatının yüzde 70’i için aylık ödeme miktarı 5 bin 377 TL’den başlıyor.

Proje sakinleri için tüm ayrıntılar düşünüldü

Aşçıoğlu’nun Ataköy’deki ikinci projesi Selenium Retro, biri konut ve diğeri de ofis olmak üzere toplam 388 birimden oluşuyor. Daha fazla ışık ve daha fazla ferah mekan ihtiyacı doğrultusunda cumba ve balkonların yer aldığı bir konsept ile inşa edilen Selenium Retro’nun bin metrekarelik kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor. Bu tesiste kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları bulunuyor. Bunun yanı sıra projede yer alan 1000 metrekarelik bir açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, cafe & bistro mekânları yer alarak Selenium Retro sakinlerinin hayatına renk katacak. Ayrıca proje kapsamında Selenium Retro sakinlerine hizmet edecek mağaza ve dükkânlar yer alıyor.