Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Self İstanbul'da fiyatlar 62 bin eurodan başlıyor

Karden İnşaat'ın Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde inşa ettiği Self İstanbul'da aylık 870 eurodan başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

Hayata geçirdiği projeleriyle yatırımcısına karlı bir kazanç fırsatı sunan Karden İnşaat, inşatına devam ettiği Self İstanbul projesinde gurbetçilere özel yeni bir kampanya başlattı. Yurtdışında yaşayan Türk yatırımcılara sıfır faiz ve aylık 870 eurodan başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunan Self İstanbul'da daire fiyatları 62 bin eurodan başlıyor. Kampanyadan yararlanmak için son gün ise 31 Temmuz.

Hem yatırım hem oturum için ideal

Gurbetçilerden gelen yoğun talep üzerine böyle bir kampanya başlattıklarını söyleyen Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz; "Hükümetin gurbetçilere tanıdığı KDV avantajının ardından projelerimize olan taleplerde büyük artış oldu. Bu bölge hem yatırım hem de oturum için oldukça avantajlı bir noktada yer alıyor. Daire planlarından sosyal donatılara kadar her detayın büyük titizlikle geliştirildiği Self İstanbul projemizi kampanya kapsamında 62 bin eurodan başlayan fiyatlarla sunuyoruz. Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız için ülkelerinde yatırım yapmak için kolaylık sağlayan bu kampanya ile gurbetçilerimize karlı bir yatırım imkanı sağlıyoruz" dedi.

Çocuklar için her şey düşünüldü

Toplam 203 milyon TL'lik yatırımla 26 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen proje, geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Self İstanbul’da; yatırımcıya balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor. Dairelerin yanı sıra 60 adet dükkan ve 27 derslikli özel okulun da yer aldığı Self İstanbul’da proje alanının yüzde 85’i peyzaja ayrılıyor.

Eylül 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Self İstanbul'un sosyal donatı alanları arasında; yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bitkisel peyzaj, sosyal tesis ve açık havuz yer alıyor. Projede ayrıca 7/24 özel güvenlik, her daireye özel depo alanı ile kapalı otopark da bulunuyor.