Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Self İstanbul'da lansman satışları başladı

Karden İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Self İstanbul projesi Beylikdüzü-Bahçeşehir arasında yükseliyor. Projede lansman satışları başladı.

Karden İnşaat tarafından Beylikdüzü-Bahçeşehir hattında hayata geçirilen ikinci proje Self İstanbul 11 Ekim Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen tanıtım toplantısı ile basına, yatırımcılara ve sektör temsilcilerine tanıtıldı.

Gerçekleştirilen tanıtımın ardından satışlarına başlanan büyük projede fiyatlar 229 bin TL’den başlıyor. 2 metro hattı arasında inşa edilen Self İstanbul çocuklara öncelik tasarımıyla da yatırımcının ve konut sahibi olmak isteyen ailelerin yoğun ilgisini gördü.

Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısıyla yatırımcıya sunulan projede dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 200 liradan başlıyor.

Merkezi konumuyla dikkat çeken proje 203 milyon yatırım değeriyle 26 bin metrekare arsa ve 142 bin metrekare inşaat alanında yükseliyor. Projede yüzde 85 peyzaj alanı ile birçok ayrıcalık sunuluyor.

1+1 ile 4+1 arasında tasarlanan dairelerin büyüklükleri ise 66 metrekare ile 290 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede 609 konut ve 60 ticari birim yer alıyor. Projede ayrıca 27 adet dersliği bulunan bir de özel okul yer alacak.

Yapım aşamaları süren iki metro hattı arasında inşa edilen proje, TEM Otoyolu, E-5 gibi önemli ulaşım arterlerine yakın konumuyla yatırımcının dikkatini çekiyor. Projede teslimlerin Eylül 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor. Bu tarihte yapımı süren iki metro istasyonunda kullanıma açılması beleniyor.

Fiyatlar 229 bin TL ile 449 bin TL arasında değişiyor

1+1'lerde 229 bin TL'den, 2+1'lerde 319 bin TL'den, 3+1'lerde 449 bin TL'den ve 4+1'lerde de 696 bin TL'den başlayan fiyatlarla lansman satışlarının başladığı projeden yatırım yapmak isteyenler için; Karden İnşaat bünyesinde; yüzde 30 peşin, 12 - 24 ve 36. aylarda yüzde 10'ar ara ödeme ve kalan yüzde 40'lık kısım için de vade farksız 45 ay taksitlendirme olanağı tanınıyor.

Sosyal olanaklarıyla hem yatırım hem oturum için gözde projelerden bir tanesi olan çocuk dostu Self İstanbul bünyesinde 27 derslikli özel okul, açık yüzme havuzu, yüzde 85 peyzaj alanı, yürüme yolları, sosyal tesisler, alışveriş dükkanlarından oluşan