Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Self İstanbul'da lansmana özel ayrıcalıklar devam ediyor

Karden inşaat güvencesiyle Esenyurt Beylikdüzü arasında hayata geçirilen Self İstanbul projesinde lansmana özel avantajlar devam ediyor.

Daire atışları başlayan Self İstanbul projesinde lansmana özel sunulan avantajlar devam ediyor. Konut fiyatlarının 229 bin liradan başladığı projede fiyatlar 696 bin liraya kadar yükseliyor. 1+1, 2+1,+1 ve 4+1 tipinde tasarlanan konutların teslimlerinin ise 2019 yılının Aralık ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

E-5 Otoyolu ve AVM’lere yakınlığı ile dikakt çeken Self İstanbul, şehrin en işlek ulaşım aksında yer alıyor. Merkezi ve ulaşım olanaklarına yakın konumuyla dikkat çeken proje 2 metro arasında yer alıyor.

Ayrıca metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonlara yakın olmasıyla da yatırımcıyı cezbetmeye devam ediyor.

Zengin sosyal olanaklarıyla da benzerlerinden ayrılan Self İstanbul projesinde yüzde 85 peyzaj alanları yer alıyor. Ayrıca gözde projede açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları gibi ayrıcalıklı sosyal imkanlar da yer alıyor.