Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Self İstanbul’da metrekare birim fiyatı 4 bin TL

Karden İnşaat imzasıyla Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde hayata geçirilen Self İstanbul’da metrekare birim fiyatı 4 bin TL’den başlıyor.

26 bin metrekare alan üzerinde 203 milyon TL’lik yatırımla yükselen Self İstanbul projesi, talep toplama süresinde yatırımcıdan yoğun ilgi gördü. Gelen talepleri karşılama adına ön satışları başlatan Karden İnşaat, projede dairelerin metrekaresini 4 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuyor.

Karden İnşaat, Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde konumlandırdığı yeni projesi Self İstanbul’da geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanları bulunuyor.

Self İstanbul’da proje alanının yüzde 85’i peyzaja ayrılırken, yeşil dokulu konsepti, estetik mimarisi, konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alanları, zengin spor ve sosyal yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunuyor.

Self İstanbul Eylül 2019’da teslim edilecek

Self İstanbul’da; yatırımcıya balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor.

Zengin peyzaj alanları sunulan Self İstanbul projesinde; yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bitkisel peyzaj, sosyal tesis ve açık havuz yer alıyor. Projede ayrıca 7/24 özel güvenlik, her daireye özel depo alanı ile kapalı otopark da bulunuyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Self İstanbul, toplu taşıma imkanlarının yer aldığı İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5 Otoyoluna ve AVM’lere yakınlığı ile dikkat çekiyor.

İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimler ise Eylül 2019’da yapılacak.