Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Semerkandline Esenkent'ta lansman öncesi satışlar başladı

Özyurt A.Ş. ve GMS ortaklığının Esenyurt'ta hayata geçirdiği Semerkandline Esenkent projesi 288 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Esenyurt'ta 6 bin 739 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Semerkandline Esenkent projesinde 240 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 23 dükkanın da yer alacağı projede alanları 66 metrekare ile 96 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor.

Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede lansman öncesi döneme özwel fırsatlar sunuluyor. 1+1 dairelerin 288 bin TL ile 420 bin TL arasında, 2+1 dairelerin ise 446 bin TL ile 600 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulduğu projede peşin ödemelerde yüzde 20, banka kredili ödemelerde ise yüzde 15 oranında indirim fırsatı sunuluyor.

E-6 bağlantı noktasına çok yakın bir noktada inşa edilen Semerkandline Esenkent projesi Atatürk Havalimanı'na 25 dakika uzaklıkta bulunuyor. Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin tam karşısında yükselen proje tamamlandığında kiraların ortalama bin 500 TL olması bekleniyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.semerkandlineesenkent.com adresinden ulaşılabiliyor.