Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Semt Bahçekent'ten yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor

Sur Yapı tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Semt Bahçekent projesinde daire fiyatları 214 bin TL ile 739 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Sur Yapı'nın yeni projesi Semt Bahçekent'te satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Emlak Konut GYO'nun 23 bin 264 metrekarelik arazisi üzerinde geliştirilen Semt Bahçekent, iki etaptan meydana geliyor. Toplam 669 daire ve 26 ticari birimin yer aldığı projede; alanları 67 metrekare ile 222 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Teslimlerine Aralık 2019'da başlanması planlanan Sur Yapı Semt Bahçekent projesinden yüzde 5 peşinat, yüzde 15 ara ödeme, kalan yüzde 85'lik kısım ise banka kredisiyle ödenerek konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit fırsatından da yararlanılabilen Semt Bahçekent'te 1+1 daireler 214 bin TL'den, 2+1 daireler 328 bin TL'den, 3+1 daireler 453 bin TL'den, 4+1 daireler ise 646 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yaklaşık 300 milyon TL yatırım değeriyle yükselecek olan Semt Bahçekent projesi hakkında bilgi veren Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Bahçekent, kamu ve gayrimenkul yatırımlarının yoğunlaştığı, ulaşım imkanlarının zenginleştiği İstanbul'un yeni uydu kentinin bir parçası... Bahçekent bölgesindeki en önemli aktör Emlak Konut... Emlak Konut'un öncülüğü ile bölge planlı bir şekilde gelişiyor. Hızla değer kazanan bir uydu kent bölgesi olan Bahçekent, planlı gelişimi ile İstanbul'un önemli lokasyonlardan biri haline geliyor. Sur Yapı olarak, Semt Bahçekent ile hem yatırımcıya hem oturumcuya hitap ediyoruz. Projede yer alan ticari alanların da yerleşimini dışa dönük olacak şekilde düşündük. Böylece tüm bölgeye hizmet sağlayacağız. Emlak Konut ihalesi ile üstlendiğimiz projede toplamda 669 konut, 26 ticari alan olmak üzere bölgeye 695 bağımsız bölüm kazandıracağız." dedi.