Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Serapark 6’ta 2020 teslimli 4+1’ler 650 bin TL’den başlıyor

Adana Grup İnşaat tarafından Adana’nın merkez ilçesi Seyhan’da konumlandırılan Serapark 6 projesinde Aralık 2020 teslimli daireler 650 bin TL’den başlıyor.

Adana’nın Seyhan ilçesinde sektöre kazandırılan Adana Grup İnşaat imzalı Serapark 6 projesinde konut teslimleri Aralık 2020 tarihinde yapılacak. Projede yer alan konutların tamamı 4+1 planında tasarlandı. Tamamı 4+1’lerden oluşan dairelerin büyüklükleri ise 225 metrekare şeklinde dizayn ediliyor.

Serapark 6 projesinde daire planları, büyüklükleri, ödeme planları, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi detayların tamamı belli oldu. Proje hakkındaki merak edilen tüm soruların cevaplarını sizler için derledik. Serapark 6 projesiyle ilgili güncel bilgileri ve güncel kampanyaları Emlak Gündem sitemizden takip edebilirsiniz!

Serapark 6 proje Adana’nın merkez ilçesi Seyhan’da 8 bin 200 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 2 blok şeklinde dizayn edilen Serapark 6 rpojesinde toplam 60 adet konuta yer veriliyor. Tamamı 4+1 tipinde tasarlanan konutların büyüklükleri ise 225 metrekare şeklinde tasarlanıyor.

SERAPARK 6 PROJESİ DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

Serapark 6 fiyat listesi şu şekilde açıklandı:

  • 4+1 daireler 650 bin TL ile 690 bin TL aralığında farklılık gösteriyor.

SEPARK 6 ÖDEME PLANLARI

Banka kredisi ile konut satın alınabilen projede kişiye özel avantajlar da şirket bünyesinden sağlanabiliyor. Kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan projede konut satın alımları kolaylaştırılıyor.

SERAPARK 6 TESLİM TARİHİ

Anahtar teslimlerinin Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Serapark 6 konut projesi Real Market’e çok yakın bir konumda yükseliyor.

SERAPARK 6 SOSYAL OLANAKLARI

Uygun fiyatları, cazip ödeme koşulları ve merkezi konumu ile sunduğu sosyal olanaklar ile de dikkat çekmeyi başaran Adana Grup İnşaat projesi Serapark 6’da tüketiciye;

• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Çocuk oyun alanları
• Spor alanları
• Yürüyüş alanları gibi hizmetler sunuluyor.