Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Serenity Cadde'de satışlara başlandı

Bakırcı Yapı'nın Halkalı'da hayata geçirdiği Serenity Cadde projesinde fiyatlar 320 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Nisan 2019'da başlanması planlanıyor.

İstanbul'un yeni Levent aksı olarak nitelendirilen Basın Ekspres yolu üzerinde 5 bin metrekarelik arazide konumlandırılan Serenity Cadde projesinde ön satışlara başlandı. Lansman öncesi döneme özel yüzde 1 peşinat avantajıyla satışa sunulan Serenity Cadde'nin ödeme planına göre; peşinat sonrası kalan yüzde 24'lük kısım bir yıl sonra, kalan yüzde 75'lik kısım ise banka kredisi kullanarak ödenebiliyor.

Dairefiyatlarının 320 bin TL'den başladığı Serenity Cadde projesinde toplam 180 konuta yer veriiyor. Alanları 78 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde konutların yer aldığı projede teslimlere Nisan 2019'da başlanması planlanıyor. Yüzde 20'lik fiyat avantajıyla satışa sunulan Serenity Cadde projesinin kısa sürede yüksek oranda prim yapacağı öngörülüyor.

Şirketin aynı bölgede daha önce inşa ettiği Serenity Plus projesine oldukça yakın bir konumda inşa edilen Serenity Cadde projesinde metrekare birim fiyatları 4 bin TL ile 4 bin 500 TL arasında değişiyor. Sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, sauna ve fitness merkezine yer verilen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.serenitycadde.com adresinden ya da 0850 303 26 27 numaralı telefondan erişilebiliyor.