Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Serenity of Gündoğan'da teslimler Aralık 2017'de başlayacak

Concept Yapı tarafından Muğla'nın cennet ilçesi Bodrum'da inşa edilen Serenity of Gündoğan projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 500 dolardan başlıyor.

Concept Yapı'nın Bodrum'da konumlandırdığı 5'inci projesi Serenity of Gündoğan'da daire satışları devam ediyor. Denize 300 metrelik mesafesiyle yatırımcıların dikkatini çeken proje 13 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede toplam 36 villa yer alıyor.

Konutların metrekare birim fiyatlarının 3 bin 500 dolar ile 4 bin 500 dolar arasında değiştiği Serenity of gündoğan projesinde büyüklükleri 165 metrekare ile 180 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde villalar bulunuyor. Tüm konutların yaz-kış oturmaya uygun olarak tasarlandığı projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, peyzaj alanları, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası ve yürüyüş parkuru mevcut.

"Huzurun yeni adresi" sloganıyla lanse edilen Serenity of Gündoğan'da dairelerin 200 ve 250 metrekarelik bahçeleri bulunuyor. modern ve minimal mimarisi ile öne çıkan projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.conceptyapi.net adresinden erişilebiliyor.