Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Serenity Pendik projesi satışa çıkıyor

CNV Yapı imzasıyla Anadolu Yakası Pendik’te hayata geçirilen Serenity Pendik projesi 3 gün sonra satışa çıkıyor.

20 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen Serenity Pendik projesi toplam 130 daireden meydana geliyor. CNV Yapı imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te konumlanan Serenity Pendik projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Serenity Pendik projesinde 2+1 daireler net 48, 63 ve 74 metrekare, 3+1 daireler net 92 metrekare büyüklüğe sahip. Buna ilaveten projenin 2 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış durumda.

Blokların 1. katından itibaren deniz manzarasını görebileceğiniz Serenity Pendik’te, çatı bölümü teras olarak dizayn edildi. Ortak alan olarak kullanılabilecek teraslarda her dairenin 10 metrekare kullanım hakkı bulunuyor.

Serenity Pendik projesi, metro istasyonu ve E-5 karayoluna 950 metre mesafede, merkezi bir konumda hayata geçiriliyor. Proje kapsamında spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş parkurları gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Serenity Pendik projesinin basın lansmanı 29 Nisan 2017 Cuma günü satış ofisinde gerçekleşecek. Projenin teslim tarihi ise Mayıs 2019 olarak açıklandı.