Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Serenity Plus'ta ön satışlara başlandı

Bakırcı Yapı imzasıyla İstanbul'un ikinci Levent aksı olarak tanımlanan Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirilen Serenity Plus projesinde lansman öncesi satışlar başladı.

Bakırcı Yapı tarafından Halkalı'da konumlandırılan Serenity Plus projesinde daire ve ofislerin yanıs ıra dükkanlara da yer veriliyor. 5 bin 359 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Serenity Plus projesinde büyüklükleri 80 metrekare ile 168 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Daire fiyatlarının lansman öncesi döneme özel olarak 338 bin TL'den başladığı projede teslimlerin Aralık 2017'de gerçekleşeceği öngörülüyor.

Toplamda 154 dairenin yer aldığı projede 51 adet ofis ve 18 dükkan bulunuyor. Ön satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Serenity Plus'ın sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Hem yatırım hem de oturum için ideal

Şimdiye kadar geliştirdikleri projelerde öncelikli olarak lokasyonu ön planda tuttuklarını söyleyen Bakırcı Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Sağlam, Serenity Plus projesinde de bu geleneği bozmadıklarını vurguluyor. Sağlam, “Basın Ekspres Yolu’na 2 dakikalık mesafede merkezi bir lokasyonda konumlanan proje, 2019 yılında devreye alınması planlanan metro istasyonunun hemen yanında yer almasıyla hem oturum hem de yatırım için son derece ideal bir proje. Bu metro hattının açılmasıyla birlikte projenin en az yüzde 40 prim yapacağını düşünüyorum.

Diğer taraftan bölgeye baktığımızda dünyaca ünlü markaların otel zincirleri, birbirinden nitelikli konut projeleri, 2. Çevreyolu ve E-5’e yakınlığıyla Basın Ekspres Yolu her geçen gün değerleniyor. Projemizden havalimanı, alışveriş merkezleri, şehrin önemli lokasyonlarına ulaşım sadece 10-15 dakika sürüyor. Dolayısıyla doğru ve merkezi lokasyon proje geliştirirken kritik derecede önemi. Firma olarak şimdiye kadar şehrin hep en değerli lokasyonlarında projeler geliştirdik. Bu vizyonla yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.