Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Seven Life Pendik için ilk kazma vuruldu

Abdullah Tarakcıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı tarafından Pendik'te hayata geçirilen Seven Life Pendik'in temeli atıldı.

Anadolu yakasının değerlenmeye devam eden bölgelerinden Pendik'te Aydos Ormanı'nın yanıbaşında 25 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Seven Life Pendik projesi'nin temeli atıldı. Teslimlerine 18 ay içinde başlanması projede 2+1 ve 3+1 tiplerinde toplam 80 yer alıyor. E-5’e 4 dakika, marinaya 12 dakika, Marmara Hastanesi’ne 3 dakika, sahile, Via/Port AVM’ye ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 10’ar dakikalık mesafede konumlandırılan Seven Life Pendik’in sosyal donatı alanları arasında peyzaj alanları, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, spor salonu ve çocuk oyun alanı bulunuyor.

Hem yatırım hem de oturum amaçlı konut arayışında olanların, avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olabileceği Seven Life Pendik’te 2+1 dairelerin fiyatları 260 bin TL ile 330 bin TL arasında değişirken, 3+1 dairelerde fiyatlar 310 bin TL’den başlıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 40 aya varan vade seçenekleri ve peşin ödemelerde indirim avantajı sunuluyor.