Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Seyir İstanbul'da fiyatlar 600 bin TL'den başlıyor

Çatma Yapı tarafından İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Kartal'da inşa edilen Seyir İstanbul projesinde hemen teslim satışlar devam ediyor.

İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından Kartal Yakacık'ta 4 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Seyir İstanbul projesinde toplam 92 daireye yer veriliyor. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen projede alanları 103 metrekare ile 143 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Aydos Ormanı'nın yanı başında inşa edilen Seyir İstanbul'da orman, deniz ve Adalar manzarası bir arada sunuluyor. Kartal E-5 köprüsü ve metroya 5 dakika, Kartal sahil yoluna 8 dakika, TEM bağlantı yolu ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 dakika mesafede yer alan projede 2+1 daireler 600 bin TL ile 800 bin TL, 3+1 daireler ise 800 bin TL ile 1 milyon 75 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcısını bekliyor.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen Seyir İstanbul projesinde daireler minimum bin 750 TL'den kiracı buluyor. Ev sahiplerine huzulu bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırım fırsatı sunan projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve peyzaj alanları mevcut.