Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Seyirtepe Konakları'nda fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor

Lik Yapı imzasıyla Bursa'nın en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Mudanya'da konumlandırılan Seyirtepe Konakları projesinde fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor.

Bursa Mudanya'da 35 bin metrekrelik arazi üzerinde yükselen Seyirtepe Konakları'nda satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Mudanya'nın en büyük konut projesi olarak 32 blok halinde inşa edilen Seyirtepe Konakları projesinde toplam 402 daire yer alıyor. Nisan 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede; alanları 99 metrekare ile 301 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1, 3+2 ve 5+2 tipinde dairelere yer veriliyor.

Banka kredisi kullanarak kolayca konut sahibi olunabilen Seyirtepe Konakları'nda 2+1 daireler 350 bin TL'den, 3+1 daireler ise 450 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülen proje tamamlandığında en küçük dairenin minimum 1.000 TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kamelya, yürüyüş parkuru ve otoparkın yer aldığı Seyirtepe projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.seyirtepekonaklari.com adresinden ya da 444 8 545 numaralı telefondan erişilebiliyor.