Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Seyri Şahane Evleri'nde satışlar devam ediyor

Ünsallar Gayrimenkul'ün Ankara Keçiören'de hayata geçirdiği Seyri Şahane Evleri'nde tüm daireler 4+1 olarak tasarlandı. Projede fiyatlar 410 bin TL'den başlıyor.

İki blokta toplam 144 daireden oluşan Seyri Şahane Evleri'nin ilk etabında satışlara başlandı. İki etap olarak inşa edilecek olan projede tüm daireler 185 metrekare büyüklüğünde ve 4+1 tipinde tasarlandı. 7 bin 537 metrekare alan üzerinde yükselen projede teslimlere Nisan 2017'de başlanması bekleniyor.

Ankara'nın önemi gün geçtikçe artan bölgelerinden birinde yükselmesiyle yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden Seyri Şahane Evleri, Mimar Selim Yuhay tarafından tasarlandı. Selim Yuhay; projenin örnek dairesi, fitness salonu ve bina girişlerinin hazırlanması için Furkan Enes İnşaat ile anlaştı.

Tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin TL'den kiraya verileceğinin düşünüldüğü projede daire fiyatları 410 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, fitness merkezi, yürüyüş parkuru ve tenis kortu bulunuyor.