Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sianji Residence Bodrum’da dairelerin yüzde 68’i satıldı

Sianji Group imzasıyla Muğla’nın Bodrum ilçesinde yükselen Sianji Residence Bodrum projesinde dairelerin yüzde 68’i satıldı.

Sianji Group güvencesiyle Bodrum’da konumlandırılan Sianji Residence projesi 63 rezidans daire ve dubleks villa şeklinde dizayn edildi. Sianji Residence’ta 1+1 daireler 74 metrekare, 2+1 daireler 93 ile 180 metrekare, 3+1 daireler ise 109 ile 197 büyüklüklere sahip. Sianji Residence Bodrum’da dairelerin yüzde 68’i satılmış durumda.

Deniz ve havuz manzarasıyla lüks ve rahat yaşam sunan Sianji Residence Bodrum dünyanın 7 harikasından biri olan Babil'in Asma Bahçeleri'nden esinlenerek tasarlandı. Sianji Residence’ta teslimler hemen yapılıyor

Sianji Residence Bodrum fiyat listesi

Konut fiyatlarının 383 bin eurodan başladığı Sianji Residence Bodrum projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje kapsamında daireler beyaz eşya, mobilya, jakuzi, bahçe mobilyaları ile birlikte teslim ediliyor. Sianji Residence’ta aylık kira fiyatlarının 8 bin eurodan başlaması öngörülüyor.

Sianji Residence projesinde; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, otopark, 7/24 güvenlik hizmeti gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.