Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sıcak komşulukların yeni adresi Şehristan Konutları

Er Konut ve Halk Konut GYO ortaklığında Erzurum Yakutiye’de hayata geçirilen Şehristan Konutları’nda fiyatlar 215 bin TL’den başlıyor.

Erzurum Yakutiye’de Er Konut ve Halk GYO Adi Ortaklığı ile hayata geçirilen Şehristan Konutları projesinin 24 ay içinde tamamlanması planlanıyor. Sıcak komşuluk ilişkilerinin yeniden inşa edileceği projede daire fiyatları 215 bin TL2den başlıyor.

Hem yatırım hem de oturum için uygun imkanlar sunulan projede 2+1’den 6+1’e kadar çok geniş yelpazede bir kitleye hitap ediliyor. Konut sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgi göstereceği projede 2+1 daireler 215 bin TL, 3+1 daireler 250 bin TL, 4+1 daireler 340 bin TL ile 400 bin TL arasında, 6+1 daireler ise 620 bin TL ile 650 bin TL arasındaki fiyatlarla sunuluyor.

Sıcak ve nezih bir ortam vaat eden proje 23 bin 734 metrekare bir alan üzerinde 3 farklı konut tipinde 13’er katlı 13 blok şeklinde hayata geçiriliyor. Toplam 620 daire bulunan projedeki daire tipleri ve fiyat aralıkları birçok zevk, ihtiyaç ve bütçeye hitap ediyor.

Sıcak komşuluk ilişkileri ve mahalle kültürünü devam ettirecek özelliklerle donatılmış olan proje bünyesinde barındırdığı sosyal imkanlarla ile de Erzurum’a değer katacak projeler arasında yer alıyor.

Şehristan Konutları’nda hem kadınlar hem erkekler için ayrı olarak tasarlanmış fitness salonları, hamam, sauna ve yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca .çocuklar için kreş ve sosyal hayattan kopamayanlar için çok amaçlı toplantı salonu, hobi odası yer alıyor. Projede konut almayı düşünenlere profesyonel site yönetimi hizmeti de sunuluyor.