Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Silivri’ye 616 konutluk yeni proje geliyor

İstanbul Avrupa Yakasının sakin ilçelerinden Silivri’ye Makro İnşaat tarafından 5 blok şeklinde tasarlanmış 616 konutluk yeni bir proje geliyor.

Makro İnşaat konut projelerine hız kesmeden devam ediyor. Makro İnşaat kanadından en son alınan bilgilere göre, İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Silivri’de Makro İnşaat tarafından 616 konuttan oluşan bir projeye imza atılacak.

5 blok şeklinde hayata kazandırılacak projede 1+1, 2+1, 5+1 ve 6+1 tipinde daire seçenekleri yer alacak. Projede yer alacak 5 bloktan 1’inin tamamen sosyal tesis ayarlanması kararlaştırıldı. Bulunduğu bölgede büyük ses getirmesi beklenen Makro İnşaat Silivri konut projesi şimdiden birçok yatırımcının yakın kadrajına girmeyi başardı bile.

Ödeme planları, fiyat listesi, teslim tarihi henüz belirlenmeyen projedeki tüm detayların kısa süre içinde kamuoyuna duyurulması bekleniyor. Projede 1+1, 2+1, 5+1 ve 6+1 tipinde tasarlanmış toplam 616 konut yer alacak. Geniş sosyal imkanlar sunulacak projedeki bir bloğun tamamı sosyal tesis olarak ayrılacak.

38 bin 225 metrekarelik büyük bir alana yayılan proje Silivri ilçesinin ortaköy mevkiinde konumlanıyor. 98 bin 146 metrekare yüz ölçümlü arazide hayata geçirilecek projede 1 sosyal tesis olarak ayarlanan 5 blok bulunacak. Daireler her zevke, bütçeye ve ihtiyaca karşılık verebilecek şekilde çok geniş bir yelpazede tasarlandı.

Henüz detayları belirlenmeyen projenin tüm detaylarının kısa süre içinde açıklanması bekleniyor.