Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Siltaş Marina Pendik’te 48 ay vade farksız taksitlendirme imkanı!

Siltaş tarafından İstanbul Anadolu Yakasının Pendik ilçesinde yaşama kazandırılan Siltaş Marina Pendik projesinde Kurban Bayramı’na özel fırsatlar sunuluyor.

Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı. Bayramın gelmesiyle birlikte her yerde bir hareketlilik söz konusu. Tüm sektörleri olumlu yönde etkileyen bayramlar konut sektörünü de hareketlendirdi. Sektörde kampanyalar art arda geliyor. Bunlardan bir tanesi de Siltaş imzalı Siltaş Marina

Pendik projesinde! Projeden daire satın almak isteyen tüketicilere Kurban Bayramı’na özel yüzde 10 indirim ve 48 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sağlanıyor.

İstanbul Anadolu Yakasının değerlenen ilçelerinden Pendik’te sektöre kazandırılan Siltaş imzalı Siltaş Marina Pendik konut projesinde Kurban Bayramı’na özel cazip ödeme imkanları barından yepyeni bir kampanya geliştirildi.

Kampanya kapsamında Siltaş Marina Pendik projesinde konut satın almak isteyenlere çok özel ödeme imkanları sunulacak. Siltaş Marina’da Kurban Bayramı için geliştirilen kampanya kapsamında yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. İndirim fırsatına ek olarak 48 ay vade farksız taksitle ödeme imkânı da sağlanıyor.

48 ay vade farksız taksitle faizleri sıfırlayan Siltaş Marina Pendik projesinde yüzde 10 indirim imkanıyla Kurban Bayramı’na özel faiz ödemeden konut sahibi olunabiliyor.

İstanbul Anadolu Yakasının değerlenen lokasyonlarından Pendik’te yaşama geçirilen Siltaş Marina Pendik projesinde anahtar teslimlerinin ise 2020 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Projede alıcıya 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında dizayn edilen farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap edebilecek daire seçenekleri sunuluyor. Siltaş Marina Pendik projesi 200 konut ve 4 adet de ticari üniteyi bünyesinde bulunduruyor.

Merkezi konumu ve ulaşım olanaklarına yakınlığı ile beğeni toplayan Siltaş Marina Pendik projesi Pendik metro istasyonuna 3 dakikalık uzaklıkta ve Pendik Marina’nın hemen karşısında yer alıyor.