Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Siltaş Marina Pendik'te 60 ay vade farksız taksitle lansmana özel fiyatlar

Siltaş Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının gelişen bölgelerinden Pendik’te yükselen Siltaş Marina Pendik projesi lansman dönemine özel fırsatlarla satışa sunuldu.

Bugün (8 Mayıs Salı) gerçekleştirilen basın lansmanı ile sektör temsilcilerine, basın mensuplarına ve yatırımcılara tanıtılan Siltaş Yapı imzalı Siltaş Marina Pendik projesinde lansman dönemine özel fiyatlarla satışlar start verdi.

Tüketiciye 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri sunulan projede daire fiyatları 525 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Lansman dönemine özel fiyatlarla satışa çıkan Siltaş Marina Pendik projesinde 60 ay vade farksız taksitle daire satın alınabiliyor. Projede peşin alımlarda ise liste fiyatı üzerinde yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.

100 MİLYON TL YATIRIM DEĞERİ

100 milyon TL yatırım değeri ile hayata kazandırılan Siltaş Marina Pendik projesinde 200 adet daire ve 4 adet ticari birim yer alıyor. Projede alıcıya 2+1’den 4+1’e daire seçenekleri 80 metrekare ile 170 metrekare büyüklüklerde sunuluyor.

Fiyatların 525 bin TL ile 1 milyon 275 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Siltaş Marina Pendik projesinde 20 katlı 2 blok yer alıyor. 8 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan fiyat listesi ise şu şekilde:

SİLTAŞ MANİRA PENDİK FİYAT LİSTESİ

  • 2+1 daireler 525 bin TL’den,

  • 3+1 daireler 895 bin TL’den,

  • 4+1 daireler ise 1 milyon 275 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

TESLİMLER MAYIS 2020'DE YAPILACAK

Anahtar teslimlerinin Mayıs 2020’de yapılması planlanan Siltaş Marina Pendik’te peşin alımlarda yüzde 10 indirim ve kredili alımlarda 60 ay vade farksız taksitle ödeme seçenekleri sunuluyor.

Merkezi konumuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Siltaş Marina Pendik projesi sahile 1,5 kilometre, Pendik marinaya sadece 2 dakika, metro hattına 3 dakika, YHT ve İDO hatlarına 5 dakika, havalimanına ise 13 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

SİLTAŞ MARİNA PENDİK SOSYAL OLANAKLARI

Marina projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

Kreş, müzik odası, film ve oyun odası, sinema, fitness salonu, sauna, misafir suiti, kapalı otopark, güvenlik, yürüyüş alanları, cafe kütüphane, basketbol sahası, tenis kortu, yüzme havuzu, yeşil alan, çocuk oyun alanları yer alıyor.

40 yılı aşkın tecrübesi ve birikimi ile güven vaat eden yaşam alanları üretmeye hız kesmeden devam eden Siltaş Yapı 2018 yılı içerisinde İstanbul Anadolu Yakasında iki yeni projeye daha imza atacak.

"7 YILDA YAPTIĞIMIZ KADAR YATIRIM YAPACAĞIZ"

Daha önceden Siltaş Yapı tarafından Pendik, Kartal ve Maltepe ilçelerinde önemli yatırımlara imza atıldığını anımsatan Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Özdemir 2020 yılına kadar 7 yılda yaptıkları kadar yatırım yapmayı ve Siltaş Marina dışında İstanbul Anadolu Yakasında iki yeni projenin daha startını vermeyi planladıklarını açıkladı.

ANADOLU YAKASINA İKİ YENİ PROJE DAHA GELİYOR

Pendik ve Kartal’ya iki yeni projeye başlayacaklarını belirten Özdemir, 2020’ye kadar Siltaş Marina da dahil olmak üzere 3 yeni projeyi konut sektörüne katacaklarının bilgisini de paylaştı.