Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Siltaş Marina Pendik'te 60 ay vade farksız taksitlendirme

İstanbul Anadolu Yakasının yükselen değerlerinden Pendik’te yükselen Siltaş Marina Pendik projesinde çok özel avantajlarla konut satın alma fırsatı sunuluyor.

Türkiye’nin lider isimlerinden Siltaş Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişim gösteren ilçesi Pendik’te yaşama kazandırılan Siltaş Marina Pendik projesinde uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri ile daire satın almak kolaylaştırılıyor.

Siltaş Marina Pendik projesinde geliştirilen ödeme alternatifleri sayesinde konut satın alma hayallerinizi ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Peşin daire alımlarında yüzde 10 oranında indirim uygulanan projede 60 ay vade farksız taksitlendirme olanağı tanınıyor.

Pendik’teki marinanın tam karşısında yükselen Siltaş Marina Pendik projesi merkezi konumu, yüksek yatırım değeri ve sunduğu sosyal olanakları ile bölgedeki diğer markalı konut projelerinden farklılık gösteriyor.

Geniş ve konforlu yaşam alanları ile dikkat çeken Siltaş Yapı imzası ile yükselen Siltaş Marina Pendik projesinde 60 aya vade farksız taksitlendirme seçeneği ile konut sahibi olmak kolaylaştırılıyor. Projeden peşin ödeme ile konut satın almak isteyen tüketicilere ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Projedeki ödeme kolaylıklarından bir tanesi de firma bünyesinden sağlanan finansman ile 36 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkânı!
Siltaş Yapı Siltaş Marina Pendik projesinde konut fiyatları 595 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projedeki konut teslimlerinin ise Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Ön satışların devam ettiği ve lansman öncesine özel fırsatlarla tüketicinin beğenisine sunulan Siltaş Yapı projesi Siltaş Marina Pendik’ten hayallerinizdeki daireye sahip olmak için acele edin!